South-Ukrainian Frontier Research Centre
Главная Круглий стіл "Творчий клас регіону"
Ukrainian (UA)English (United Kingdom)Rom?n? (Rom?nia)
17 | 11 | 2018
Круглий стіл Творчий клас регіону
До відома читачів Print
Written by Коробов Владимир Кузьмич   
Friday, 06 March 2015 16:45

font_500x740

 

 

Круглий стіл «Творчий клас регіону: експертне бачення стратегії регіонального розвитку Херсонщини» проведено в рамках проекту «Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м.Чернігів) у партнерстві з Центром досліджень південноукраїнського прикордоння у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів, Інститутом громадянського суспільства, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Офісом Ради Європи в Україні за підтримки Європейського Союзу.

Last Updated on Friday, 06 March 2015 19:27
 
ВІТАЛЬНЕ СЛОВО Print
Written by Коробов Владимир Кузьмич   
Friday, 06 March 2015 16:50

hodosovsсev


Ходосовцев О. Є., ректор Херсонського державного університету, професор, доктор біологічних наук.

 

 

Шановні колеги!

 

 

Стратегія розвитку регіону - важливий і необхідний документ, колективна праця провідних вчених різних галузей науки, практиків державного управління та місцевого самоврядування. Він є орієнтиром щодо розбудови Херсонщини в умовах існуючої соціально-економічної, екологічної та геополітичної ситуації в Україні й стане дороговказом для всіх, хто приймає рішення, від яких буде залежати доля, рівень життя і добробут сучасного покоління та наших нащадків. Херсонщина - унікальний регіон України, який потребує нового погляду на розвиток, з урахуванням всіх переваг та загроз, максимально повного використання наявного потенціалу та регіональних ресурсів. Впевнений, що колективу розробників вдасться вдало вирішити всі завдання і скоро Стратегія розвитку стане документом, якій визначить шляхи, що дозволять Херсонщині стати найяскравішим регіоном нашої країни. Хочу побажати всім розробникам стратегії творчого натхнення, цікавих знахідок і рішень в цій складній, але суспільно корисній роботі.

Last Updated on Friday, 06 March 2015 18:43
 
ДЕЯКІ АСПЕКТИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА НА ХЕРСОНЩИНІ Print
Written by Коробов Владимир Кузьмич   
Friday, 06 March 2015 15:37

ДЕЯКІ АСПЕКТИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА НА ХЕРСОНЩИНІ

4969_Belyiy_500x628

 

 

 

 

 

Бєлий Дементій Васильович, політолог, голова Херсонської обласної організації Комітету виборців України.

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні наше суспільство знаходиться в точці біфуркації, стані невизначеності, а це значить, що розвиток подій в країні може піти в різних напрямках, і на більшості наших дій лежить відбиток тимчасовості.

В цих умовах експертне середовище та громадська думка сподівається на прості рецепти виходу з кризи. Одним з таких рецептів називають децентралізацію системи владних відносин в країні, тобто передачу більшості повноважень, в першу чергу по адмініструванню та розподілу фінансових потоків, - з центру - до органів місцевого самоврядування.

Last Updated on Friday, 06 March 2015 18:43
Read more...
 
ПРО ДЕЯКІ ОСНОВНІ ПРИЧИНИ НЕВДАЧ Print
Written by Коробов Владимир Кузьмич   
Friday, 06 March 2015 15:58

ПРО ДЕЯКІ ОСНОВНІ ПРИЧИНИ НЕВДАЧ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХЕРСОНЩИНИ ТА БАЧЕННЯ МОЖЛИВИХ КРОКІВ ВЛАДИ І ГРОМАДСЬКОСТІ В УСУНЕННІ НЕДОЛІКІВ

0633-1_Begun_500x703


Бігун Володимир Іванович,в.о. голови правління Херсонської обласної організації Спілки економістів України.

 

 

 

 

 

 

 

 

Після отримання незалежності економіка України та нашого регіону показувала негативні тенденції через недосконалу управлінську модель економічного розвитку. Були спроби вибудувати Стратегію розвитку регіону, така Стратегія була розроблена спільно з місцевими науковцями та мала 5 пріоритетів: АПК, суднобудування, розвиток туризму, промисловості та транспортного сполучення завдяки аеропорту. В подальшому була розроблена Стратегія розвитку області до 2015 року, яка діє і на сьогодні. Але зміни в суспільстві, економічному просторі, відсутність економічної стратегії України на державному рівні потребували значних корективів економічного розвитку які не були здійснені.. Різновиди економічних курсів, масштабна корупція, бідність, запізнення з реформуванням економічних, політичних інститутів в країні породили загострення політичних стосунків, а потім і з Росією, куди направляємо майже 70% експорту.

Last Updated on Friday, 06 March 2015 18:30
Read more...
 
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ ТУРИСТСЬКО-РЕКРЕАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Print
Written by Коробов Владимир Кузьмич   
Tuesday, 03 March 2015 18:39

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ ТУРИСТСЬКОРЕКРЕАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

4972_Василевская Яна(1)

 

 

 

Василевська Яніна Валентинівна, викладач кафедри туризму Херсонського державного університету

 

 

Херсонська область, враховуючи її географічне положення, особливості господарського освоєння, природо-ресурсний потенціал, має наявні туристсько-рекреаційні ресурси. Вплив соціально-економічних перетворень в країні в цілому та в регіоні зокрема призвели до значних змін в управління та функціонуванні туристсько-рекреаційної галузі Херсонщини. Залишаюсь важливою галуззю економіки регіону, туристсько-рекреаційне господарство залишається перспективним напрямком розвитку економіки Херсонської області. Тому важливим є комплексне вивчення туристсько-рекреаційних ресурсів області, визначення їх територіального розподілу, часових та компонентних особливостей їх формування та використання, а також перспектив подальшого розвитку туристсько-рекреаційної галузі в Херсонській області.

Last Updated on Friday, 06 March 2015 18:33
Read more...
 
« StartPrev1234NextEnd »

Page 1 of 4
Голосования
Гражданином какой страны Вы являетесь?
 
Погода
На правах рекламы
Услуги по разработке и поддержке веб-ресурсов:

  • Разработка сайта
  • Промо кампания
  • Техподдержка
  • Регистрация домена
  • Услуги хостинга


  • Студия веб-дизайна PhD